Сатья Наделла, генеральний директор Microsoft, повідомив про запуск нового напряму під назвою «CoreAI – платформа та інструменти». Це рішення було ухвалено у зв’язку з тим, що, на думку керівництва компанії, штучний інтелект стрімко розвивається.

У внутрішньому меморандумі для співробітників Наделла пояснив, що зміни, які зазвичай займають десятиліття, тепер відбуваються всього за кілька років. «Тридцять років змін вмістилися в три роки!» – пише Наделла.
У рамках нового відділу CoreAI Microsoft планує об’єднати всі свої зусилля в галузі AI по всій компанії. До складу відділу увійдуть платформа Copilot, AI-агенти та інструменти для розробників.
Для реалізації цього завдання Microsoft об’єднає кілька команд, включно з командою розробників, командою платформи AI та ключовими командами з офісу технічного директора.
Колишній глава Meta Джей Паріх обійме посаду керівника CoreAI після того, як понад 11 років пропрацював у компанії на посаді віцепрезидента і глобального директора з інженерних питань. Його основне завдання – створити те, що він називає «наскрізним AI-стеком» для застосунків, керованих AI-агентами, хоча дехто в індустрії AI сперечається про роль цих агентів.
Наделла вважає, що розробка програмного забезпечення ось-ось кардинально зміниться. Він очікує, що нові призначені для користувача інтерфейси та AI-агенти по-іншому створюватимуть і запускатимуть додатки. Ці системи адаптуватимуть свої можливості залежно від конкретних ролей, бізнес-процесів і галузей, потенційно перевершуючи наявне програмне забезпечення як за продуктивністю, так і за безпекою.
Microsoft задіє свою хмарну платформу Azure як фундамент для створення інфраструктури штучного інтелекту. Ця інфраструктура буде підтримувати такі інструменти, як Azure AI Foundry, GitHub і VS Code. Для розробки і підтримки коду штучного інтелекту будуть використовуватися AI-агенти.
CoreAI продовжить роботу над GitHub Copilot, використовуючи досвід, отриманий при створенні коду за допомогою цього інструменту, для поліпшення всієї платформи штучного інтелекту.
У компанії цей метод називають «Service as Software», що означає розробку програмного забезпечення для створення користувацьких застосунків або AI-агентів, які можуть самостійно змінювати застосунки SaaS.
Наделла вважає, що успіх на цьому етапі залежатиме від наявності досконаліших платформ, інструментів та інфраструктури штучного інтелекту.
*Meta та її продукти (Facebook та Instagram) заборонені на території Російської Федерації
Залишити коментар