Штучний інтелект Gen-3 дає змогу створювати дуже реалістичні відео за допомогою текстових підказок. Користувач може керувати камерою, змінювати кут огляду, розміщувати джерела освітлення – загалом, виконувати всі ті функції, які зазвичай виконують режисер і оператор.
Блогер Tao Prompts пішов ще далі та зробив навчальне відео про те, як створювати сцени з кіноефектом за допомогою Runway Gen-3. Ми вивчили його і зібрали для вас головні рекомендації.
Як зробити відео кінематографічним?
1️⃣ Щоб створити відео в Gen-3, потрібно завантажити зображення, з якого нейромережа зробить відеоряд. На цьому ж етапі потрібно вибрати опцію First/Last: чи буде завантажений кадр починати відео, чи закінчувати його.
2️⃣ Кольорокорекція. Один із недоліків анімації від Gen-3 – у згенерованому відео занадто яскраві кольори. Тому блогер радить додати до промпту примітку для кольорокорекції. Tao Prompts помітив, що ключові слова іноді впливають на відео неочікуваним чином: наприклад, зменшення насиченості кольорів може також змінювати анімацію облич. Звідси ще одна рекомендація: створювати відео покроково та експериментувати.
desaturated colors – ненасичені кольори;
muted colors – приглушені кольори;
low contrast – низька контрастність.
3️⃣ Операторська робота. Для керування камерою можна використовувати такі ключові слова:
static shot – статичний кадр. Позбавляє галюцинацій на фоні та підходить для сцен із персонажем, що говорить;
dron shot flying – політ дрона. Можна вказати, наскільки високо він має піднятися;
bird’s eye view – зйомка з висоти пташиного польоту;
FPV fly through – зйомка від першої особи крізь приміщення або простір;
the camera zoom in/out – наближення або віддалення камери. Обов’язково вкажіть об’єкт фокусування: наприклад, очі персонажа або будівлю (див. наступний пункт);
close up shot on… – фокусування на певному об’єкті або його частині;
fullbody shot – людина потрапляє в кадр повністю.
➡️ Детальні інструкції зі створення відео в Gen-3 тут.
➡️ Спробувати Runway Gen-3 можна за посиланням.
Залишити коментар